Skontaktuj się z nami:

kontakt@bazalotnisk.pl

Tablica przylotów i odlotów

Rozkład lotów w Polsce

easyJet - Bilety lotnicze


Znajdź tanie loty liniami easyJet

Popularne miejsca i kierunki

Tanie linie lotnicze easyJet dostępne są tylko na dwóch Polskich lotniskach, na lotnisku Chopina w Warszawie oraz lotnisku Balice w Krakowie. Do dyspozycji pasażerów z Warszawy dostępny jest tylko jeden kierunek: Warszawa – Bazylea. Więcej dostępnych kierunków i lotów jest natomiast z lotniska Balice dostępnego w Krakowie. Dostępnych jest aż 16 regularnych kierunków, do najpopularniejszych należą między innymi loty: Londyn, Hamburg, Paryż, Bristol, Edynburg, Mediolan, Lyon, Belfast, Basel i Liverpool.

 • Kraków – Londyn
 • Kraków – Bazylea
 • Kraków – Lyon
 • Kraków – Mediolan
 • Kraków – Belfast
 • Kraków – Paryż
 • Kraków – Bristol
 • Kraków – Edynburg
 • Warszawa – Bazylea
 • Kraków – Manchester
 • Kraków – Liverpool

Informacje o linii lotniczej easyJet

easyjet logo

Tanie linie lotnicze easyJet zostały założone 1 995 roku przez biznesmena Stelios’a Haji-Ioannou pochodzenia cypryjsko-greckiego. W początkowych latach działania linii dostępne były głównie loty na trasie Londyn – Edynburg oraz Londyn – Glasgow. Kolejnymi trasami dostępnymi w liniach easyJet był kierunek Luton – Amsterdam. Aktualnie linia lotnicza easyJet obsługuję blisko 600 tras na terenie 32 krajów Europy oraz Afryki Północnej. W Polsce linia easyJet dostępna jest głównie na krakowskim lotnisku, do dyspozycji podróżnych jest 16 regularnych kierunków oraz jeden kierunek z Warszawy. Główna siedziba nadzorująca rozwój i prace linii easyJet znajduje się na terenie lotniska w Londynie – Luton.

easyJet jest największym przewoźnikiem działającym z Wielkiej Brytanii, pod względem tanich linii lotniczych zajmuje drugie miejsce tuż za liniami lotniczymi Ryanair. Linie lotnicze easyJet oferują swoim pasażerom jedną klasę rezerwacyjną loty. Jednak w ramach tej klasy, możliwe są różne taryfy, które zależnie od ceny i wyboru różnią się od siebie kilkoma szczegółami. Przede wszystkim dostępnością wielu usług oraz pierwszeństwem odprawy, wejścia na pokład samolotu oraz możliwość zabrania większego bagażu podręczonego, oraz rejestrowanego w cenie zakupu biletu. Kolejna z taryf umożliwia także kupującemu zmianę daty oraz godziny lotu.

Taryfy linii easyJet:

 • Standard 
 • Flexi

Jak większość tanich linii lotniczych, również easyJet oferuje niską i konkurencją cenę biletów lotniczych. Niska cena jednak skutkuje ograniczonymi korzyściami dla turystów i pasażerów. W czasie lotu na pokładzie samolotów linii easyJet nie otrzymamy posiłku w cenie biletu, jednak pasażerowie mają możliwość zamówić jedzenie za dodatkową opłatą. Do dyspozycji pasażerów w czasie lotu na pokładzie samolotu dostępny jest sklepik, gdzie bez trudu zakupimy dodatkowe napoje oraz przekąski.

Pełna nazwa easyJet Airline Company Limited
Data założenia 18 października 1995 rok
Kraj Wielka Brytania
Główna siedziba London Luton (LTN / EGGW)
Kod IATA U2
Kod ICAO EZY
Najpopularniejsza trasa Londyn-Gatwick–Amsterdam-Schiphol
Obsługiwane lotniska 160
Najpopularniejsze lotnisko Londyn-Gatwick
Oficjalna strona easyjet.com

easyJet – rozkład lotów

Aktualny rozkład lotów dostępny na easyJet umożliwia sprawdzenie i zaplanowanie podróży. Rozkład lotów udostępnia wszystkie dane na temat przylotów i odlotów obsługiwanych przez linię lotniczą easyJet. Zobacz aktualne kierunki i rozkład lotu – aktualizacja danych: 28.11.2020

 • Przyloty (Departures)

 • Odloty (Arrivals)

easyJet – flota (samoloty)

Linia lotnicza easyJet posiada bardzo szeroką flotę samolotów pasażerskich. Według wielu dostępnych informacji baza samolotów to blisko 320 sztuk. Większość samolotów latających dla linii easyJet to popularne modele Airbus A319-100, Airbus A320-300 oraz Boeing 737-200. Linia dba o to, aby w swojej flocie samoloty nie przekraczały wieku więcej niż 5 lat. Średni wiek floty to natomiast 8 lat. Najnowszym samolotem należącym do floty easyJet jest samolot A321neo z 235 miejscami na pokładzie.

Stawiając na nowe samoloty, easyJet chce osiągnąć cel, jakim jest redukcja emisji dwutlenku węgla poprzez zmniejszenie ilości paliwa zużytego do przewozu każdego pasażera.

Gdzie kupić bilety lotnicze easyJet?

Przewoźnik oferuje wiele tanich biletów oraz sezonowych promocji i okazji. Dostępne loty i bilety lotnicze sprawdzisz, korzystając z dostępnej na naszej stronie wyszukiwarki tanich lotów. Sprawdzając aktualną ofertę przewoźnika easyJet, porównasz także ceny oferowane przez inne popularne linie lotnicze. W ten sposób znajdziesz najtańszy bilet na Twój lot. Ceny za bilety lotnicze często się wahają, dlatego warto na bieżąco sprawdzać aktualne ceny linii lotniczej easyJet.

easyJet – kontakt i infolinia (biuro obsługi Klienta)

Na oficjalnej stronie linii lotniczej easyJet trudno znaleźć informacje na temat bezpośredniego kontaktu z biurem obsługi klienta. Postanowiliśmy ułatwić wszystkim pasażerom oraz klientom kontakt z easyJet i zebrać dane kontaktowe takie aktualny adres e-mail, oraz numeru telefonu infolinii, dzięki któremu w szybki sposób skontaktujemy się z biurem obsługi klienta. Do dyspozycji klientów dostępna jest baza najczęściej zadawanych pytań, niestety wszystkie pytania i odpowiedzi udzielone są w języku angielskim.

easyJet infolinia

biuro obsługi Klienta numer: +44 330 365 5454

Najszybszą metodą kontaktu jest skorzystanie z infolinii dla pasażerów dostępnej pod numerem: +44 330 365 5454, niestety infolinia nie jest dostępna w języku polskim. Obsługiwane języki to: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański oraz portugalski.

easyJet – kontakt e-mail

Do dyspozycji klientów, dostępny jest także kontakt mailowy. Wiadomości z zapytaniem i problem należy kierować na adres e-mail: customer.resolution@easyjet.com. Wiadomość należy napisać w języku angielskim. Przewoźnik informuje, że na wszystkie wiadomości odpowiada w ciągu 28 dni. W celu pilnego kontaktu lepiej skorzystać z innych metod kontaktu.

Facebook Messenger: „easyJetPolska”

Jedynym sposobem kontaktu z linią lotniczą easyJet w języku polskim, jest skorzystanie z portalu Facebook. Oficjalny fanpage pod nazwą „easyJet Polska”, odpowie na nasze wszelkie pytania i wątpliwości. Dostępni konsultanci za pomocą Messengera bardzo sprawnie odpowiadają na wszystkie wiadomości, najczęściej już po kilku godzinach uzyskamy odpowiedź na nurtujące nas pytania.

easyJet – czat internetowy

Kolejnym sposobem kontaktu z liniami lotniczymi easyJet jest skorzystanie z czatu internetowego dostępnego na oficjalnej stronie przewoźnika. Czat znajduję się pod adresem: https://www.easyjet.com/livechat/login.html

Aby rozpocząć rozmowę z konsultantem, należy wypełnić podstawowe dane takie jak: imię, adres e-mail, numer rezerwacji (opcjonalnie), powód kontaktu oraz treść zapytania.

Czat online dostępny jest do dyspozycji klientów codziennie od godziny 8.00 godziny 8.00 wieczorem (czasu brytyjskiego). Podobnie jak inne kanały kontaktu, także czat internetowy wymaga od nas znajomości języka angielskiego.


Opinie o liniach lotniczych easyJet


Ocena 5 na podstawie 1 opinii

Lista komentarzy

BartoszDodano: 2:26 pm - Sty 25, 2020

Podróżowałem przez kilka miesięcy liniami easyJet. Wszystko bardzo sprawnie i wygodnie.

Dodaj swoją opinię