Skontaktuj się z nami:

kontakt@bazalotnisk.pl

Tablica przylotów i odlotów

Rozkład lotów w Polsce

Wyszukiwarka tanich lotów

Ciekawe oferty lotów - Wiele atrakcyjnych promocji - Wyszukiwarka lotów popularnych linii lotniczych


Popularne kierunki lotów

Wyszukiwarka tanich biletów lotniczych

Jeśli zależy Tobie na znalezieniu tanich biletów lotniczych to Twoją uwagę powinna przykuć nasza wyszukiwarka najtańszych lotów. W jednym miejscu zgromadzone zostały informacje na temat wszystkich dostępnych w danym momencie lotów, obniżek cenowych. Ponadto wyszukiwarka biletów lotniczych umożliwia segregowanie wyników zgodnie z ceną, czy czasem przelotu. Co najważniejsze wyszukiwarka lotów to nie tylko narzędzie do wyszukiwania najtańszych lotów, ale również narzędzie umożliwiające szybkie i bezproblemowe kupienie biletów lotniczych, wypożyczenie auta, kupienie ubezpieczenia podróżnego, czy zarezerwowanie hotelu.

 

Wiele osób marzy o tym, żeby podróżować i zwiedzać świat, jednak nie każdego na to stać. Z pomocą idzie najlepsza wyszukiwarka lotów, która pozwoli na wyszukanie najlepszych, najwygodniejszych i co ważne najtańszych biletów lotniczych. Wystarczy, że określisz skąd dokąd chcesz lecieć i kiedy, a wyszukiwarka lotów wyświetli całą listę dostępnych lotów. Na górze znajduje się dostęp do kalendarza, który pokazuje nam ceny danego lotu również w innych dniach. Niekiedy warto przesunąć swoją podróż o kilka dni, aby skorzystać z najtańszych biletów lotniczych. Oferty można sortować według ceny, czasu przelotu, wylotu najwcześniejszego, albo wylotu najpóźniejszego. Ponadto istnieje możliwość dostosowania do swoich potrzeb innych parametrów, takich jak: liczba przesiadek, bagaż, czasu trwania przesiadek itp.

Życie od urlopu do urlopu może być naprawdę frustrujące. Ty tak nie musisz! Możesz podróżować za niewielki pieniądze – to naprawdę jest możliwe. Nie musisz w tym celu nieustannie przesiadywać na stronach linii lotniczych i obserwować cen biletów lotniczych, mamy dla Ciebie dużo prostsze rozwiązanie. Wyszukiwarka połączeń lotniczych to narzędzie, które umożliwi zrealizowanie Twoich marzeń o częstym, dalekim i co najważniejsze tanim podróżowaniu. Nasza wyszukiwarka lotów wyświetli Tobie obszerną listę połączeń lotniczych. Wystarczy wybrać termin wylotu i przylotu, podać z jakiego lotniska ma być wylot i gdzie chcesz lecieć. W kolejnym kroku warto także określić budżet.
Wyszukiwarka lotów ułatwia wyszukiwanie biletów lotniczych, gdyż ustala się wszystkie interesujące nas parametry, dzięki czemu oferta jest doskonale dostosowana do podróżującego.

Wyszukiwarka najtańszych lotów – jak skutecznie szukać tanich połączeń lotniczych?

Jeśli zależy Tobie na wyszukaniu najtańszych biletów lotniczych musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Wyloty najczęściej odbywają się w środku tygodnia, z uwagi na mniejsze obłożenie lotów ceny biletów są atrakcyjniejsze. Liniom lotniczym zależy na wypełnieniu samolotu, przez co obniżają ceny biletów lotniczych. Niekiedy na cenę ma również wpływ godzina wylotu, często poranne poniedziałkowe loty są droższe niż te popołudniowe. Zwróć na to uwagę podczas porównywania cen biletów. Wyszukiwarka najtańszych lotów pokaże nam znacznie więcej możliwych lotów poza sezonem. W okresie wakacyjnym, przedświątecznym, czy sylwestrowym bardzo trudne będzie poszukanie lotów w atrakcyjnych, niskich cenach.

Alert cenowy!

Wyszukiwarka lotów daje użytkownikom możliwość ustawienia alertów cenowych na maila. Opcja ta jest bardzo przydatna i atrakcyjna, gdyż będziemy otrzymywać informacje o wszelkich zmianach cen biletów lotniczych na interesujący nas kierunek. W tym przypadku trzeba wykazać się dużym refleksem, bo najatrakcyjniejsze oferty potrafią znikać w mgnieniu oka.

Wyszukiwarka lotów – jak z niej korzystać?

Nasza nowoczesna wyszukiwarka lotów połączeń lotniczych umożliwia szybkie i łatwe wyszukanie biletów lotniczych i wybranie konkurencyjnej oferty z całej bazy dostępnych na rynku ofert. Wyszukiwarka biletów lotniczych jest niezwykle intuicyjna, nie będziesz miał żadnego problemu z jej obsługą. Uzupełnienie poszczególnych pól jest bardzo proste:

  • Początek i cel – pola te znajdziesz w górnej części wyszukiwarki biletów lotniczych, w tym miejscu trzeba wpisać jedno z lotnisk znajdujących się w Polsce, albo trzyliterowy kod miasta-lotniska np. Poznań – POZ; pole to można też bardzo prosto wypełnić dzięki temu, że po rozpoczęciu wpisywania kraju lub miasta pojawia się lista, z której można wybrać interesujące nas miejsce;
  • Data wylotu i powrotu – po kliknięciu w pole wyboru daty pojawia się kalendarz, z którego trzeba wybrać odpowiadającą nam datę; można również wybrać opcję przelotu tylko w jedną stronę;
  • Liczba i wiek pasażerów – do wyboru są trzy opcje: dorośli; dzieci poniżej 12 lat i niemowlęta poniżej 2 lat; dodatkową opcją jest możliwość zaznaczenia w tym miejscu klasy biznes, jeśli tego nie zrobisz z automatu przypisywana jest klasa ekonomiczna.

Po wypełnieniu tych podstawowych pól pozostaje kliknąć „Szukaj biletów”. Po kilku sekundach pojawi się lista z propozycjami lotu dla Ciebie. Ponadto w tym miejscu istnieje możliwość określenia dodatkowych kryteriów takich jak: sposób sortowania ofert; liczba przesiadek; bagaż; czas trwania przesiadek; ceny lotów; godziny wylotu/przylotu; czas przelotu; lista z lotniskami przesiadkowymi; lista z liniami lotniczymi; lista z internetowymi biurami podróży. W prawym górnym rogu można również wybrać język w jakim się wyświetlają oferty oraz walutę w jakich pokazane są ceny za bilety lotnicze. Szukanie lotów od teraz będzie bardzo proste!